Општинска управа Општине Стара Пазова, ул. Светосавска 11, 22300 Стара Пазова

Данас је: год.

Општина Стара Пазова, Срем, Војводина - званична страница

Званична презентација Општине Стара Пазова

У дербију петог кола Српске лиге, Војводина фудбалери Радничког играли су у Новој Пазови против Цемента из Беочина, 1:1. У веома бурној утакмици ривали су поделили бодове, а судија Павловић из Суботице показао је чак четири црвена картона, иако неможемо рећи да је то била груба игра. Већ у 6 минуту Петар Илић игрч цемента без лопте је ударио Бошковића и морао је на туширање. У 38 минуту Сарачевић је као последњи играч одбране оборио пред голом Киша па је и но добио црвени картон. У другом полувремену, још два црвена картона, најпре Бошковић из Радничког, а у финишу утакмице у свлачионицу је морао и Трбовић. Раднички је повео у 27 минуту када је Ромић одлично извео слободан ударац, а Бајић захватио лопту главом и спровео је у мрежу. Цемент је до изједначења стигао у 85 минуту када је Ђерић после одличног продора и центаршута Бурсаћа са пет метара главом затресао мрежу Урошевића. Дунав је у Старим Бановцима доживео још један пораз, овог пута изгубили су од Текстилца Итес из Оџака са 2:1 и остали на дну табеле, након шест одиграних утакмица. У петом колу Војвођанске лиге група Запад, фудбалери Јединства победили су у Старој Пазови Слогу из Ердевика са 3:0. Стрелци за старопазовчане су били Драганић, Наглић и Драгн из једанаестерца. Након ове утакмице Јединство је четврто на табели са 8 бодова, Омладинац је у Новим Бановцима играо нерешено 1:1 са Борцом из Новог Сада. У шестом колу Сремске лиге у Крњешевцима Борац Слога Милшпед и Хајдук из Бешке су играли, 1:1, Сремац из Војке је изгубио од Партизана у Витојевцима са 4:2, а Јадран из Голубинаца је поражен од Хајдука у Шимановцима са 1:0. Оба клуба из старопазовачке Општине су поражена у петом колу Друге Сремске лиге. Слога Борац из Сурдука је изгубила од Борца у Мартинцима са 2:1, а Подунавац из Белегиша у Платичеву од Јединства са 1:0.